9 maja 2022

Oferta pracy dla lekarzy z Ukrainy

  1. Oferta pracy dla lekarzy z Ukrainy

Zatrudnimy lekarzy z Ukrainy posiadających specjalizację z psychiatrii bądź chcących się specjalizować w dziedzinie psychiatrii.

Opis stanowiska
Świadczenie usług w zakresie psychiatrii w ramach zatrudnienia w Oddziale psychiatrycznym.
Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami aktualnej wiedzy medycznej, przepisami prawa, wymaganiami NFZ oraz zasadami etyki lekarskiej.
Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przepisami.

Wymagania
Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie psychiatrii lub lekarz chcący się specjalizować
w dziedzinie psychiatrii.
Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia,
Duże możliwości rozwoju zawodowego,
Wsparcie w poszerzaniu kompetencji zawodowych, Wsparcie w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, Atrakcyjne warunki finansowe oraz mieszkanie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: sekretariat@spzoz-zalesie.pl lub kontakt pod numer telefonu w godz. 8.30-15.00:

+48 24 236 00 00
+48 24 236 00 30
+48 24 236 00 29
Dane podmiotu:
Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie
ul. Zalesie 1,
09-500 Gostynine-mail: sekretariat@spzoz-zalesie.pl